Innowacyjna gra na szkolenia team building – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen niekomercyjnych i administracji samorządowej od zeszłego miesiąca promujemy symulację menedżerską: Drużynowe mistrzostwa w nieziemskim wariancie zabawy w równoważnia (Wstępna nazwa symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej pokazuje fabułę tej sesji.)
Proponowaną grę polecamy na szkoleniach z negocjacji, z rozwiazywania konfliktów oraz na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Główne jej wykorzystanie to Wyjazdy Motywacyjne.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres symulacji: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Miejsce pochodzenia licencji: Nowa Zelandia
Czas trwania: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimum 7, nie więcej niż 17.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: bumerang – sztuk siedem, młotek ślusarski – sztuk siedem, rozszywacze- sztuk osiem, trochę batoników, paczka amarantowych zakreslaczy, młynek do przypraw

REFERENCJE
Miejskie Day Spa , ”DREWTAR” – Monika Bochen, Zakład Drogowy – Waldemar Lewandowski, AFT Sp. z o.o. , BARTPOL Spółka Cywilna Zygmunt Kostrzewski, Ewa Kostrzewska – Rusinowska, Zakład Elektroniczny „FOSTER” Eugeniusz Fengier, Ryszard Owczarz Spółka Jawna, Zakład Mechaniczny Ewa Kalbarczyk, Powiat Ostrzeszowski, Gmina Włoszakowice, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Szpital w Śremie, Stowarzyszenie Teatralne Remus, Białołęckie Forum Inicjatyw Obywatelskich , Fundacja Piwnica Artystyczna W. Warskiej i A. Kurylewicza, Międzynarodowa Organizacja Edukacji dla Pokoju przy ONZ, Stowarzyszenie Babel Poska, Stowarzyszenie Empatia , Stowarzyszenie Młodego Społeczeństwa Obywatelskiego, Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Upośledzonych Umysłowo „Wiara i Nadzieja”, Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była również realizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Stosunki międzynarodowe, europeistyka, ..”

OPRACOWANIA:
Instrukturom rozważającym zakup proponujemy te pozycje książkowe:

 • Strategia błękitnego oceanu-W. Chan Kim, Renée Mauborgne
 • Kultura Toyoty-Jeffrey K. Liker
 • Co będzie miarą twojego życia?- Clayton M. Christensen
 • Komandosi w białych kołnierzykach-Rafał Szczepanik
 • Kaizen – dążenie do doskonałości-Agnieszka Folejewska
 • Jak być wielkim szefem. Czyli jak znaleźć dobrych pracowników-Jeffrey J. Fox, Jeffrey Fox
 • Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem-Miłosz Brzeziński

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Żory, ośrodek Zamek na skale, ulica Corazziego 16
  Cena kursu: 2000 PLN brutto. Dajemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – pięć wpłat.
  W cenie spotkania zawarty jest menu lunch. Przystawka: Pieczony rostbef serwowany na sałatce z grillowanych ziemniaków, warzyw i cebuli dymki z sosem balsamico. Zupa: Barszcz czerwony solo. Drugie danie: Filet z miruny grillowany lub gotowany podany z puree koperkowym w duecie duszonego szpinaku w śmietanie. Deser: Połówki banana zapieczone w pszennej tortilli z pysznym sosem czekoladowym i miodem. Podawane z bitą śmietaną. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.