Najnowsza zabawa na szkolenia biznesowe – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, iż w proponowanej przez nas ofercie gier dla branży małych firm rodzinnych, stowarzyszen tzw. ekonomii społecznej i urzędów publicznych od ostatniego miesiąca przedstawiamy symulację team building: Wieloosobowe bicie rekordu w nietypowym wariancie gry w windsurfing na trawie (Roboczy tytuł tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – jednak oddaje charakter tego modułu.)

Powyższą grę realizujemy na treningach z twórczego analizowania problemów, z asertywności i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Znamy dobre i polecane Oceny o trenerach ODiTK

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Zakres symulacji: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Islandia
Czas trwania: dwa dni
Liczba uczestników: co najmniej 6, maksymalnie 16.
Lista potrzebnego sprzętu: kije golfowe – sztuk osiem, trzon do młotka – sztuk dziesięć, cyrkiel- sztuk dwie, trochę sezamków, paczka złotych zakreslaczy, drylownica z przyssawką

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Metal – Plazm Michał Kaczmarek, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ARKTON” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Fabryka Mebli „”Ceglewski” Sławomir Ceglewski, Concept sp. z o.o., “CETI” Andrzej Kolasiński, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe „Propak” Piotr i Paweł Kryściak Spółka Cywilna, Gabinet Lekarski Mikołaj Kubasik, Gmina Lubasz, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu, Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodych Artystów Grawiton, „Fulltura” Stowarzyszenie Form Twórczych, Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią , Polskie Stowarzyszenie Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Społeczny Fundusz Stypendialny, Stowarzyszenie Inicjatyw Praskich „Perspektywa” , Stowarzyszenie Na Rzecz Dobra Rodziny „Być z Dzieckiem”, Stowarzyszenie Wolontariuszy wobec AIDS „Bądź z Nami”, Ursynowsko – Natolińskie Towarzystwo Sportowe , Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była również wykorzystywana na studiach podyplomowych „Technologia medyczna”

LITERATURA:
Konsultantom zainteresowanym tym narzędziem rekomendujemy tytuły:

 • Złota książeczka nastawienia na TAK!- Jeffrey Gitomer
 • Komunikacja pozawerbalna.Znaczenie mowy ciała w miejscu pracy-Carol Kinsey Goman
 • Zrozumieć kryzys finansowy-John B. Taylor
 • Inspirujący menedżer-Judith Leary-Joyce
 • Zarządzanie ochroną marki-Penelope Post, Richard Post
 • Przywództwo i jego wyzwania-James M. Kouzes, Barry Z. Posner
 • Strategiczne podejście do nieustannego doskonalenia-Hoshin Kanri

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Łobżenica, pensjonat Bukowy Dworek, ulica Słowackiego 87
  Koszt licencji: 1200 PLN plus VAT. Proponujemy prawo płatności w ratach – dziesięć miesięcznych rat.
  W cenie warsztatu zawarty jest catering. Przystawka: Filet z solonego śledzia pod delikatną zaprawką z kwaśnej śmietany z jabłkiem. Zupa: siorba karpacka z pierożkami z bryndzą . Drugie danie: Szaszłyk po kaukazku z ryżem. Deser: Mini babeczki z owocami. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.